28. memorijalni turnir Bruno Ban

Bruno Ban
08. - 09.06.2024.
Thermotechnik Građa Bft Dirnis Orcus Metalac Kraning ETS
SUBOTA 08.06.2024.

0-1  Ante Anić

1-1  Ante Marčić

1-2  Vito Križanec

0-1  Roko Franković  (11m)

0-2  Roko Franković

0-3  Matej Šare

0-1  Maro Mustapić

0-2  Maro Mustapić

0-3  Marko Žic

0-4  Marko Žic

0-5  Maro Mustapić

0-6  Ante Marasović

1-0  Arbnor Cocaj

2-0  Vigo Grabar

3-0  Toma Kovačić

4-0  Arbnor Cocaj

5-0  Arbnor Cocaj

6-0  Arbnor Cocaj

7-0  Marko Čobić

8-0  Vigo Grabar

9-0  Arbnor Cocaj

10-0  Arbnor Cocaj

11-0  Stipo Jurišić

12-0  Leo Vranješ

1-0  Marko Jugović

1-1  Marko Didović

1-0  Niko Ivančić

2-0  Nikola Smojver

3-0  Patrik Radoš

4-0  Nikola Smojver

4-1  Borna Ugrina  (11m)

4-2  Erik Zahej

1-0  Andi Žakula

2-0  Filip Milijević

3-0  Luka Milošević

4-0  Luka Blašković

5-0  Luka Vujnović

6-0  Sven Sviličić Kraš

7-0  Moris Dundara

8-0  Luka Blašković

9-0  Moris Dundara

10-0  Filip Milijević

1-0  Patrick Obradović

2-0  Lovro Zovko

  Patrick Obradović (NK Grbci 2000)

  Lovro Jerkić (NK Lokomotiva)

0-1  Viktor Polčić

0-2  Viktor Polčić

1-3  Ivan Jurišić

0-1  Roko Franković

1-1  Arbnor Cocaj

2-1  Arbnor Cocaj

1-0  Andrej Živanović

2-0  Borna Miloš

3-0  Arben Beljulji

4-0  Arben Beljulji

1-0  Adrian Simčić

2-0  Andre Surina

0-1  Patrick Obradović

0-2  Andro Dorić

0-3  Antonio Cvijanović

0-4  Ivano Ćosić

0-1  Petar Perhat

0-2  Luka Vujnović

1-2  Borna Jerić  (11m)

1-3  Luka Milošević

2-3  Arian Brozović

  Andi Žakula (HNK Rijeka)

NEDJELJA 09.06.2024.

1-0  Jakov Barbarić

1-1  Patrick Obradović

1-2  Antonio Cvijanović

1-1  Vito Križanec

1-2  Niko Horvat

1-3  Vito Križanec

1-0  Luka Blašković

1-0  Marko Žic

2-0  Dominik Ružić

3-0  Ivan Zvonimir Jerčinović

Nakon udaraca s 11m:

4 : 3

  Patrick Obradović (NK Grbci 2000)

  Mihael Šimac (Rječina)

1-0  Aron Džida

2-0  Ante Anić

3-0  Borna Ugrina  (11m)

4-0  Vito Križanec

5-0  Dorian Šarić

1-0  Sven Sviličić Kraš  (11m)

2-0  Luka Blašković

0-1  Erik Zahej

1-1  Patrick Obradović

2-1  Mauro Ljubičić

3-1  Patrick Obradović

4-1  Patrick Obradović

5-1  Andro Dorić

6-1  Mauro Ljubičić

1-0  Maro Mustapić

2-0  Ivan Zvonimir Jerčinović

2-1  Niko Horvat

3-1  Maro Mustapić

3-2  Emanuel Iličić

  Erik Zahej (NK Pomorac)

1-0  Moris Dundara

2-0  Luka Milošević

  Andi Žakula (HNK Rijeka)

SUBOTA 08.06.2024.

0-1  Ante Anić

1-1  Ante Marčić

1-2  Vito Križanec

0-1  Roko Franković  (11m)

0-2  Roko Franković

0-3  Matej Šare

0-1  Maro Mustapić

0-2  Maro Mustapić

0-3  Marko Žic

0-4  Marko Žic

0-5  Maro Mustapić

0-6  Ante Marasović

1-0  Arbnor Cocaj

2-0  Vigo Grabar

3-0  Toma Kovačić

4-0  Arbnor Cocaj

5-0  Arbnor Cocaj

6-0  Arbnor Cocaj

7-0  Marko Čobić

8-0  Vigo Grabar

9-0  Arbnor Cocaj

10-0  Arbnor Cocaj

11-0  Stipo Jurišić

12-0  Leo Vranješ

1-0  Marko Jugović

1-1  Marko Didović

1-0  Niko Ivančić

2-0  Nikola Smojver

3-0  Patrik Radoš

4-0  Nikola Smojver

4-1  Borna Ugrina  (11m)

4-2  Erik Zahej

1-0  Andi Žakula

2-0  Filip Milijević

3-0  Luka Milošević

4-0  Luka Blašković

5-0  Luka Vujnović

6-0  Sven Sviličić Kraš

7-0  Moris Dundara

8-0  Luka Blašković

9-0  Moris Dundara

10-0  Filip Milijević

1-0  Patrick Obradović

2-0  Lovro Zovko

  Patrick Obradović (NK Grbci 2000)

  Lovro Jerkić (NK Lokomotiva)

0-1  Viktor Polčić

0-2  Viktor Polčić

1-3  Ivan Jurišić

0-1  Roko Franković

1-1  Arbnor Cocaj

2-1  Arbnor Cocaj

1-0  Andrej Živanović

2-0  Borna Miloš

3-0  Arben Beljulji

4-0  Arben Beljulji

1-0  Adrian Simčić

2-0  Andre Surina

0-1  Patrick Obradović

0-2  Andro Dorić

0-3  Antonio Cvijanović

0-4  Ivano Ćosić

0-1  Petar Perhat

0-2  Luka Vujnović

1-2  Borna Jerić  (11m)

1-3  Luka Milošević

2-3  Arian Brozović

  Andi Žakula (HNK Rijeka)

NEDJELJA 09.06.2024.

1-0  Jakov Barbarić

1-1  Patrick Obradović

1-2  Antonio Cvijanović

1-1  Vito Križanec

1-2  Niko Horvat

1-3  Vito Križanec

1-0  Luka Blašković

1-0  Marko Žic

2-0  Dominik Ružić

3-0  Ivan Zvonimir Jerčinović

Nakon udaraca s 11m:

4 : 3

  Patrick Obradović (NK Grbci 2000)

  Mihael Šimac (Rječina)

1-0  Aron Džida

2-0  Ante Anić

3-0  Borna Ugrina  (11m)

4-0  Vito Križanec

5-0  Dorian Šarić

1-0  Sven Sviličić Kraš  (11m)

2-0  Luka Blašković

0-1  Erik Zahej

1-1  Patrick Obradović

2-1  Mauro Ljubičić

3-1  Patrick Obradović

4-1  Patrick Obradović

5-1  Andro Dorić

6-1  Mauro Ljubičić

1-0  Maro Mustapić

2-0  Ivan Zvonimir Jerčinović

2-1  Niko Horvat

3-1  Maro Mustapić

3-2  Emanuel Iličić

  Erik Zahej (NK Pomorac)

1-0  Moris Dundara

2-0  Luka Milošević

  Andi Žakula (HNK Rijeka)

Grupa A P W D L GF : GA GD PTS
HNK Rijeka 3 2 1 0 13 : 2 +11 7
NK Rječina 3 2 0 1 16 : 4 +12 6
NK Grobničan 3 1 1 1 4 : 2 +2 4
NK Naprijed 3 0 0 3 0 : 25 -25 0
Grupa A P GD PTS
HNK Rijeka 3 +11 7
NK Rječina 3 +12 6
NK Grobničan 3 +2 4
NK Naprijed 3 -25 0

*za detaljniju tablicu rotiraj telefon


0-1  Roko Franković  (11m)

0-2  Roko Franković

0-3  Matej Šare

1-0  Arbnor Cocaj

2-0  Vigo Grabar

3-0  Toma Kovačić

4-0  Arbnor Cocaj

5-0  Arbnor Cocaj

6-0  Arbnor Cocaj

7-0  Marko Čobić

8-0  Vigo Grabar

9-0  Arbnor Cocaj

10-0  Arbnor Cocaj

11-0  Stipo Jurišić

12-0  Leo Vranješ

1-0  Andi Žakula

2-0  Filip Milijević

3-0  Luka Milošević

4-0  Luka Blašković

5-0  Luka Vujnović

6-0  Sven Sviličić Kraš

7-0  Moris Dundara

8-0  Luka Blašković

9-0  Moris Dundara

10-0  Filip Milijević

0-1  Roko Franković

1-1  Arbnor Cocaj

2-1  Arbnor Cocaj

0-1  Petar Perhat

0-2  Luka Vujnović

1-2  Borna Jerić  (11m)

1-3  Luka Milošević

2-3  Arian Brozović

  Andi Žakula (HNK Rijeka)

0-1  Roko Franković  (11m)

0-2  Roko Franković

0-3  Matej Šare

1-0  Arbnor Cocaj

2-0  Vigo Grabar

3-0  Toma Kovačić

4-0  Arbnor Cocaj

5-0  Arbnor Cocaj

6-0  Arbnor Cocaj

7-0  Marko Čobić

8-0  Vigo Grabar

9-0  Arbnor Cocaj

10-0  Arbnor Cocaj

11-0  Stipo Jurišić

12-0  Leo Vranješ

1-0  Andi Žakula

2-0  Filip Milijević

3-0  Luka Milošević

4-0  Luka Blašković

5-0  Luka Vujnović

6-0  Sven Sviličić Kraš

7-0  Moris Dundara

8-0  Luka Blašković

9-0  Moris Dundara

10-0  Filip Milijević

0-1  Roko Franković

1-1  Arbnor Cocaj

2-1  Arbnor Cocaj

0-1  Petar Perhat

0-2  Luka Vujnović

1-2  Borna Jerić  (11m)

1-3  Luka Milošević

2-3  Arian Brozović

  Andi Žakula (HNK Rijeka)


Grupa B P W D L GF : GA GD PTS
NK Grbci 2000 3 3 0 0 8 : 1 +7 9
NK Orijent 3 1 1 1 8 : 3 +5 4
NK Lokomotiva 3 1 1 1 5 : 3 +2 4
NK Fešk Feričanci 3 0 0 3 0 : 14 -14 0
Grupa B P GD PTS
NK Grbci 2000 3 +7 9
NK Orijent 3 +5 4
NK Lokomotiva 3 +2 4
NK Fešk Feričanci 3 -14 0

*za detaljniju tablicu rotiraj telefon


0-1  Maro Mustapić

0-2  Maro Mustapić

0-3  Marko Žic

0-4  Marko Žic

0-5  Maro Mustapić

0-6  Ante Marasović

1-0  Marko Jugović

1-1  Marko Didović

1-0  Patrick Obradović

2-0  Lovro Zovko

  Patrick Obradović (NK Grbci 2000)

  Lovro Jerkić (NK Lokomotiva)

1-0  Andrej Živanović

2-0  Borna Miloš

3-0  Arben Beljulji

4-0  Arben Beljulji

0-1  Patrick Obradović

0-2  Andro Dorić

0-3  Antonio Cvijanović

0-4  Ivano Ćosić

1-0  Jakov Barbarić

1-1  Patrick Obradović

1-2  Antonio Cvijanović

0-1  Maro Mustapić

0-2  Maro Mustapić

0-3  Marko Žic

0-4  Marko Žic

0-5  Maro Mustapić

0-6  Ante Marasović

1-0  Marko Jugović

1-1  Marko Didović

1-0  Patrick Obradović

2-0  Lovro Zovko

  Patrick Obradović (NK Grbci 2000)

  Lovro Jerkić (NK Lokomotiva)

1-0  Andrej Živanović

2-0  Borna Miloš

3-0  Arben Beljulji

4-0  Arben Beljulji

0-1  Patrick Obradović

0-2  Andro Dorić

0-3  Antonio Cvijanović

0-4  Ivano Ćosić

1-0  Jakov Barbarić

1-1  Patrick Obradović

1-2  Antonio Cvijanović


Grupa C P W D L GF : GA GD PTS
NK Pomorac 3 2 0 1 7 : 6 +1 6
NK Halubjan 3 2 0 1 6 : 3 +3 6
NK Opatija 3 1 1 1 4 : 4 0 4
NK Sv. Mihovil 3 0 1 2 2 : 6 -4 1
Grupa C P GD PTS
NK Pomorac 3 +1 6
NK Halubjan 3 +3 6
NK Opatija 3 0 4
NK Sv. Mihovil 3 -4 1

*za detaljniju tablicu rotiraj telefon


0-1  Ante Anić

1-1  Ante Marčić

1-2  Vito Križanec

1-0  Niko Ivančić

2-0  Nikola Smojver

3-0  Patrik Radoš

4-0  Nikola Smojver

4-1  Borna Ugrina  (11m)

4-2  Erik Zahej

0-1  Viktor Polčić

0-2  Viktor Polčić

1-3  Ivan Jurišić

1-0  Adrian Simčić

2-0  Andre Surina

1-1  Vito Križanec

1-2  Niko Horvat

1-3  Vito Križanec

0-1  Ante Anić

1-1  Ante Marčić

1-2  Vito Križanec

1-0  Niko Ivančić

2-0  Nikola Smojver

3-0  Patrik Radoš

4-0  Nikola Smojver

4-1  Borna Ugrina  (11m)

4-2  Erik Zahej

0-1  Viktor Polčić

0-2  Viktor Polčić

1-3  Ivan Jurišić

1-0  Adrian Simčić

2-0  Andre Surina

1-1  Vito Križanec

1-2  Niko Horvat

1-3  Vito Križanec


ČETVRTFINALE 09.06.2024.

1-0  Luka Blašković

1-0  Marko Žic

2-0  Dominik Ružić

3-0  Ivan Zvonimir Jerčinović

  Patrick Obradović (NK Grbci 2000)

  Mihael Šimac (Rječina)

1-0  Aron Džida

2-0  Ante Anić

3-0  Borna Ugrina  (11m)

4-0  Vito Križanec

5-0  Dorian Šarić

ČETVRTFINALE 09.06.2024.

1-0  Luka Blašković

1-0  Marko Žic

2-0  Dominik Ružić

3-0  Ivan Zvonimir Jerčinović

  Patrick Obradović (NK Grbci 2000)

  Mihael Šimac (Rječina)

1-0  Aron Džida

2-0  Ante Anić

3-0  Borna Ugrina  (11m)

4-0  Vito Križanec

5-0  Dorian Šarić



POLUFINALE 09.06.2024.

1-0  Sven Sviličić Kraš  (11m)

2-0  Luka Blašković

0-1  Erik Zahej

1-1  Patrick Obradović

2-1  Mauro Ljubičić

3-1  Patrick Obradović

4-1  Patrick Obradović

5-1  Andro Dorić

6-1  Mauro Ljubičić

POLUFINALE 09.06.2024.

1-0  Sven Sviličić Kraš  (11m)

2-0  Luka Blašković

0-1  Erik Zahej

1-1  Patrick Obradović

2-1  Mauro Ljubičić

3-1  Patrick Obradović

4-1  Patrick Obradović

5-1  Andro Dorić

6-1  Mauro Ljubičić



UTAKMICA ZA 3. MJESTO 09.06.2024.

1-0  Maro Mustapić

2-0  Ivan Zvonimir Jerčinović

2-1  Niko Horvat

3-1  Maro Mustapić

3-2  Emanuel Iličić

  Erik Zahej (NK Pomorac)

UTAKMICA ZA 3. MJESTO 09.06.2024.

1-0  Maro Mustapić

2-0  Ivan Zvonimir Jerčinović

2-1  Niko Horvat

3-1  Maro Mustapić

3-2  Emanuel Iličić

  Erik Zahej (NK Pomorac)



FINALE 09.06.2024.

1-0  Moris Dundara

2-0  Luka Milošević

  Andi Žakula (HNK Rijeka)

FINALE 09.06.2024.