Dražice, 15.04.2022. - zaostala utakmica 11. kolo (mlađi pioniri): Rječina - Lokomotiva 9:0

9:0 D. Lukežić (53')

RJEČINA: Rudar, Macuka, L. Marčelja, Babić, Radi, Veličić, Sudan, Smiljan, D. Lukežić, Pešćica, Rundić, Mikuličić, Sviračević, M. Marčelja, Stipić, M. Lukežić.

Trener: D. Gržinčić

U zaostaloj utakmici 11. kola mlađi pioniri Rječine su razmontirali Lokomotivu i sa 9:0 skrenuli je u sporedni kolosijek. Sam rezultat dovoljno govori o nadmoći domaćina kod kojih danas nije bilo neraspoloženog pojedinca. Vratari Rudar i Pešćica su bili gotovo bezposleni, ali i oni su dali svoj i te kako važan doprinos u današnjoj pobjedi. Svakako moramo spomenuti vrhunsku paradu Rudara u prvom dijelu kod najveće i rekli bismo jedine prilike gostiju u današnjem susretu.
Rječina je povela u 5. minuti, Smiljan upošljava Veličića za 1:0.

Tri minute kasnije centaršut Lea Marčelja s lijeve strane dolazi do Smiljana koji povećava na 2:0.

Na 3:0 povećava Sudan nakon sjajnog duplog pasa s Veličićem.

Isti igrači kombiniraju i za 4:0, što je bio i konačni rezultat u prvom poluvremenu.

Babić u 40. minuti odlično izvedenim slobodnim udarcem pogađa donji desni vratarev kut za 5:0.

Na 6:0 Rječina je povisila nakon krasne akcije koja je krenula od vlastitog kaznenog prostora. Kombinirali su Radi i Stipić, ovaj dodaje do Mateja Lukežića, a on upošljava Sudana koji se sjurio po desnoj strani i bez poteškoća svladao vratara Lokomotive.

Svoji četvrti pogodak Sudan postiže u 46. minuti.

A tri minute kasnije i peti nakon lijepe asistencije Marka Marčelje.

U 53. minuti Macuka je loptom s očima rasparao obranu gostiju i uposlio Dominika Lukežića koji lukavim pogotkom zaključuje današnju golijadu.