Dražice, 29.05.2022. - 25. kolo (mlađi pioniri): Rječina - Risnjak 5:0

4:0 L. Marčelja (32')
5:0 D. Lukežić (36')
RJEČINA: Rudar, Stipić, L. Marčelja, Rundić, Babić, Macuka, Smiljan, D. Lukežić, Mikuličić, Radi, M. Marčelja, Sviračević.

Trener: D. Gržinčić

Uvjerljivom pobjedom protiv Risnjaka mlađi pioniri Rječine učvrstili su vodeću poziciju na prvenstvenoj ljestvici, kolo prije kraja + dvije zaostale utakmice.
Protivnik iz Lokava nije previše namučio domaću momčad koja je pogotcima u prvim minutama prvog i drugog poluvremena riješila pitanje pobjednika i bez previše problema spremila nova tri boda u džep.

Već u drugoj minuti susreta Rječinu je u vodstvo doveo Tony Macuka:

U 10. minuti već je 2:0, strijelac je bio Leo Marčelja:

Tri minute kasnije Rječina vodi 3:0 pogotkom Dominika Lukežića:

U 2. minuti nastavka svojim drugim pogotkom danas Leo Marčelja dovodi Rječinu u vodstvo od 4:0:

Konačni rezultat 5:0 također svojim drugim pogotkom na utakmici postavlja Dominik Lukežić već u 36. minuti:

Kako slika govori više od riječi, ostale prigode mogu se vidjeti u našem sažetku:

Do kraja sezone mlađim pionirima Rječine još predstoji gostovanje na Viškovu kod Halubjana u posljednjem kolu te zaostale utakmice protiv Lovrana doma i Rijeke u gostima, a šlag na tortu ove sezone predstavlja nastup na 26. memorijalnom turniru Bruno Ban 11. i 12. lipnja.