Škola nogometa na turneji

01.02.2024.

Posljednjih vikenda škola nogometa NK Rječina bila je vrlo aktivna na turnirskim natjecanjima, evo i malog sažetka. Naravno, popraćeno s nekoliko fotografija.

[TURNIR U15 I U13 U DELNICAMA] - 27.-28.01.2024.
U13 Rječina u subotu je s dvije ekipe nastupila na turniru u Delnicama. I jedna i druga ekipa osvojile su prva mjesta u skupinama, ali i ispali iz turnira u 1/8 finala. Drugi put će biti bolje!

U15 Rječina je nastupila u Delnicama s tamno i svijetlo plavima. Svijetlo plavi su natjecanje zaključili utakmicama u skupini dok su tamno plavi osvojili turnir. Dobre igre iz jesenskog dijela prvenstva prenijele su se na cijelu ekipu i na prve aktivnosti u 2024. godini i mi im samo želimo da tako nastave! Bravo dečki za ekipne ali i individualne nagrade!
Najbolji golman Lucian Pešćica (tamno plavi U15)
Najbolji strijelac Sebastijan Rundić (svijetlo plavi U15 ).
Turnir se je tradicionalno održao u čast prerano preminulog nogometaša Tina Grgurića.

[TURNIR U8 U CERKNICI] - 27.-28.01.2024.
Vikend koji je iza nas bio je vrlo uzbudljiv a ovo je dio.
Ponosni smo na našu ekipu U8Rječina koja je završila na turniru prva u skupini bez poraza. Nesretno izgubila u 1/4 ali zabavila se za 10! Ovim turnirom zaključujemo za ovu godinu turnir u Cerknici i vrlo vjerovatno nastavljamo prijateljske odnose s prijateljima iz Slovenije. Zanimljivo da je pobjednik turnira bila ekipa koju smo pobijedili u skupini. To je sport, to je nogomet. Bravo naši!

[TURNIR U11 U CERKNICI] - 20.01.2024.
Prethodni vikend treneri Forgić i Mattei vodili su momčadi U11 u Cerknici. Iako nismo rezultatski bili na razini prošle godine svaka aktivnost je dodatno iskustvo i kao takvo neprocjenjivo.
Također, ekipa U9 s trenerom Keserom bila je na istom turniru te su s jednim porazom na turniru natjecanje zavrsili u 1/4.

[TURNIR U9 U DELNICAMA] - 13.01.2024.
Ekipa U9 s trenerom Keserom proteklog vikenda bila je dio 7. Međunarodnog turnira "Tin Grgurić. Kao i obično u Delnicama nam je bilo super!