24. tradicionalni turnir za morčiće "Sveti Juraj - 2018" - Lovran

19.04.2018.

Mlađi morčići sudjelovati će na turniru "Sveti Juraj - 2018" u Lovranu.
Turnir organizira Hrvatski nogometni klub "Lovran" pod pokroviteljstvom općine Lovran, a povodom dana općine i zaštitnika općine Lovran Svetog Jurja.
Turnir će se održati 25.04.2018. sa početkom u 17:00 sati na nogometnom igralištu "Lokva" u Lovranu. Sudjelovati će momčadi morčića NK "Rječina", NK "Klana", NK "Draga" i HNK "Lovran".
Trajanje utakmice je 2 x 15 minuta, a u finalu 2 x 20 minuta prema dogovoru trenera. U slučaju neriješenog rezultata odmah po završetku utakmice izvode se kazneni udarci, kako bi se dobio pobjednik pojedine utakmice.
Izvlačenje parova će se izvršiti neposredno prije početka turnira. Pobjednici prvih utakmica će se susresti u borbi za 1. mjesto, a poraženi za 3. mjesto. Redoslijed odigravanja utakmica se također određuje ždrijebom. Prije finalne utakmice odigrat će se utakmica za 3. mjesto.